۴ تیم راهی نیمه نهایی جام حذفی تنیس شدند
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۳۹۷۳۰۹۵
با پایان دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی تنمیس مردان چهره ۴ تیم راه یافته به نیمه نهایی مشخص شد.
خبرگزاری میزان - مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی تنیس مردان در زمینهای المپیک کیش ادامه یافت و با برگزاری دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی تیمهای پوشاک وانسی، ولسرویسز ایران، دایموند پلاست و نیرو تابلو ریلی البرز با در اختیار داشتن بازیکنانی با رنک ۳۲۵، ۱۲۵۸، ۵۷۶ و ۳۹۹ به نیمه نهایی راه یافتند که امروز رقابتها برای رسیدن به فینال ادامه خواهد داشت.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
* در پایان روز سیزدهم نتایج زیر به دست آمد:
پوشاک وانسی ۲ - پیپر ورلد یک
انفرادی اول: هرنان کازانوا - معین معظم (۰-۶ و ۱-۶ کاسانووا از تیم پوشاک وانسی)
انفرادی دوم: - علی یزدانی - آندره چپلف (۲-۶ و ۲-۶ چپلف از تیم پیپیر ورلد)
دونفره: امیر حسین بادی- کاسانووا و حسینی - چپلف (۱-۶ و ۶-۷ امیر حسین بادی- کاسانووا از تیم پوشاک وانسی)
زیتل-ولسرویسز ایران ۲ - ولسرویسز ایران صفر
انفرادی اول: کیارش سوری - مرت ناجی (۱-۶ و ۴-۶ ناسی از تیم ولسرویسز ایران)
انفرادی دوم: مهدی سوری - معین محمدی (۳-۶ و ۴-۶ محمدی از تیم ولسرویسز ایران)
دایموند پلاست ۲- ولسرویسز ایران الف یک
انفرادی اول: آلدین ستکیچ - محمد مهبد (۰-۶ و ۰-۶ ستیک از تیم دایموند پلاست)
انفرادی دوم: سامیار الیاسی - آموت آکویون (۲-۶ و ۴-۶ آکویان از تیم ولسرویسز ایران الف)
دونفره: الیاسی- ستکیچ و مهبد - آکویون (۳-۶، ۶-۳،۲-۱۰ الیاسی- ستکیچ از تیم دایموند پلاست)
رعد پدافند هوایی ۲ - نیرو تابلو ریلی البرز صفر
انفرادی اول: مهرشاد قفقازی - گرگلی ماداراش (۱-۶ و ۳-۶ ماداراش از تیم نیرو تابلو ریلی البرز)
انفرادی دوم: امیر محمد ادب جو - سینا مقیمی (۱-۶ و ۳-۶ مقیمی از تیم نیرو تابلو ریلی البرز)
بر این اساس تیمهای نیرو تابلو ریلی البرز با ولسرویسز ایران و پوشاک وانسی و دلیموند پلاست با هم دیدار میکنند و تیمهای برنده راهی فینال میشوند.
بیشتر بخوانید: اوج حساسیت در جام حذفی تنیس برای راهیابی به جدول اصلی
انتهای پیام/
برچسب ها: فدراسیون تنیس جام حمنبع: خبرگزاری میزان
کلیدواژه: تنیس فدراسیون تنیس جام ح ولسرویسز ایران انفرادی اول انفرادی دوم پوشاک وانسی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.mizan.news دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری میزان» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۳۹۷۳۰۹۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
مدال محشری با صعود به نیمهنهایی قطعی شد / ۵ بوکسور فردا به میدان میروند
بوکسور وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی امید ایران با صعود به نیمهنهایی مسابقات قهرمانی آسیا، مدال برنز خود را قطعی کرد.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، رقابتهای قهرمانی جوانان و امید آسیا از روز شنبه (هشتم اردیبهشت) آغاز شده و تا هجدهم همین ماه ادامه خواهد داشت. تیمهای جوانان و امید ایران در مجموع با ۱۸ بوکسور راهی قزاقستان شدهاند.
امروز سهشنبه، چهار بوکسور تیم امید ایران به مصاف حریفان قدرتمند خود رفتند که نتایج آنان بدین شرح است:
در وزن ۷۵ کیلوگرم، محمد محشری با ارائه مبارزهای تماشایی از سد گورپاد از هند گذشت و ضمن صعود به نیمهنهایی، برنزش را قطعی کرد. وی در این مبارزه، حریفش را ۲ بار ناکدان کرد و هر سه راند را برنده شد. محشری در نیمهنهایی با جواهر اوماتالیف ازبکستانی و دارنده مدال طلای جهان و آسیا مبارزه دارد.
در وزن ۴۸ کیلوگرم، آرشام حسنی که برابر لی جونگ هو از کرهجنوبی پیروز شده بود با ویشوانا از هند قهرمان جوانان جهان در اسپانیا رقابت کرد و با وجود تلاش فراوان نتوانست به نتیجه برسد و کارش در این مسابقات به پایان رسید.
در وزن ۶۰ کیلوگرم، آرمان عبادی نتیجه را به آکاش گورکا از هند واگذار کرد و از دور مسابقات کنار رفت.
در وزن ۶۷ کیلوگرم، علی گرجی پس از استراحت در دور نخست به مصاف سویونبایف از قزاقستان نایب قهرمان جوانان جهان رفت و نتیجه را واگذار کرد و به کار خود پایان داد.
فردا چهارشنبه، مسابقات رده سنی جوانان برگزار میشود و ۵ نماینده ایران بالای رینگ میروند.
در وزن ۵۱ کیلوگرم، مهدی کاظمی با ظفربیک کمیلاوف از قرقیزستان میرود.
در وزن ۵۷ کیلوگرم، رضا فضلی که پیش از این نماینده امارات را شکست داده با قیس عشیش اردنی روبهرو خواهد شد.
در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم، سیدعلی اکبرمیراحمدی با سینگ یاشیواردان هندی میرود.
در وزن ۸۰ کیلوگرم، سام استکی با مهرالدینوف ازبکستانی مبارزه خواهد کرد.
در وزن ۹۲ کیلوگرم، عباس گرشاسبی با آریان از هند جدال میکند.
انتهای پیام/